عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی از سالها پیش وجود داشته اما در سالهای اخیر اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. با ورود بازاریابی دیجیتال و فضای کسب و کارهای اینترنتی اهمیت استفاده از عکسهای با کیفیت بسیار پر رنگ تر شده و بسیاری از کسب و کارها با در نظر گرفتن این مهم به موفقیت های جدیدی رسیده اند. عکاسی صنعتی با هدف معرفی مزیت های محصولات و یا خدمات انجام می شود. عکسهای صنعتی ابزارِ رسانه ای قدرتمند برای افزایش فروش کالا و یا خدمات هستند.

کاربردهای عکسهای صنعتی

عکسهای صنعتی کاربردهای مختلفی در رسانه های تبلیغ دارند. این عکسها وظیفه معرفی ماهیت، کاربرد و ویژگی های محصول را به خریدار دارد. طراحی کاتالوگ، بروشور، فروشگاه اینترنتی، آگهی تبلیغاتی و بسیاری موارد دیگر نیازمند عکسهای صنعتی است و بدون استفاده از این عکسها بی معنا خواهد بود.

عکاسی صنعتی فروشگاهی محصولات

در گذشته بسیاری از کسب و کارها برای معرفی کالا و یا خدمات خود از عکسهای به اصطلاح استوک اینترنتی استفاده می کردند. این عکسها قالبا از کیفیت خوبی برخوردار نبودند و صرفا برای خالی نبودن فضای عکس در تبلیغات مورد استفاده قرار می گرفتند. اما با ورود فروشگاه های اینترنتی به بازار کسب و کار، مردم هوشمندانه تر رفتار می کنند. مبنای خرید مطمئن این مشتریان غیر حضوری روئیت عکسهای واقعی و با کیفیت از محصولات است. عکسهای صنعتی محصولات که برای فروشگاه های اینترنتی تهیه می شوند باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند تا بتوانند اعتماد خریداران را جلب کنند. عکسهای صنعتی فروشگاهی هر چه با کیفیت تر و واقعی تر باشند تاثیر بیشتری در افزایش فروش کالا خواهند داشت.

نوین چرم

عکاسی تبلیغاتی نوین چرم

شاهسوند

عکاسی تبلیغاتی شاهسوند

هی دی

عکاسی تبلیغاتی هِی دِی

کفش بن تاتی

عکاسی تبلیغاتی کفش بِن تاتی

عکاسی از لوازم التحریر

عکاسی از شطرنج کروم

عکاسی جاروشارژی بلک اند دیکر

عکاسی از محصولات بهداشتی

عکاسی چینی تقدیس

عکاسی از صندلی اداری راحتیران